неділя, 3 листопада 2019 р.

Спортивне орієнтування в Кропивницькому

3 листопада 2019 року семеро учнів Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів прийняли участь в шостому фінальному етапі обласного Кубку зі спортивного орієнтування 2019 року, який відбувся в лісовому масиві мікрорайону Кущівка, що знаходиться в обласному центрі. Організаторами цього етапу, як і Кубку в цілому, стали Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Дощова погода анітрохи не завадила успішно стартувати та фінішувати нашим дебютантам які виступали в різних вікових категоріях, і ми отримали перших призерів Солдатова Вікторія зайняла друге місце в віковій категорії Д-10, а також в цій категорії хочеться відмітити Липку Анастасію, яка не стала призером, зупинившись за крок до п’єдесталу.  А також  достойно приставили наш заклад у своїх категоріях Ч-10 Лапокниш Кирило, Ч-12 Дирка Артем, Д-14 Панасюк Карина та Овчаренко Віторія, Ч-16 Безкровний Олексій.   Ці змагання були тільки початком, зупинятися на цьому не будемо і матимо  ще більше переможців.